0 212 694 12 01 - Bize Ulaşın

Hakkımızda

DEPAR HOME

Bağlantı Parçaları serisi koleksiyonu 2015

Depar Home - Bir çok iç mekân tasarım senaryosu için hazırlanmış tamamen özgün, el yapımı boru ve bağlantı parçaların dan  lambaların  hazırlandığı yerdir.

Eğer Siz de bu şık endüstriyel  tarzın evinizde ya da ofisinizde esintilerini hayal ediyorsanız, doğru yerdesiniz demektir. 

Burada hayallerinizi süsleyebilecek, ihtiyaçlarınızı karşılayacak değişik tasarım çeşitleri bulabileceksiniz.

Depar Home 2007 senesinde doğdu ve günümüzde masa lambaları, çalışma odası lambaları, raf lambaları, duvar süsleri ve aplikleri, tavan süsleri, sarkıtlar ve hatta avizeler gibi geniş yelpazeli ürün çeşitlerini gururla sunarak  bu günlere geldi.

Depar Home  Lambaları geri dönüşümlü demir boruların aydınlatma amacıyla uyarlanmış şekillerinden hazırlanmaktadır. 

Demir boruları, montaj elemanlarını ve diğer hammaddeleri doğrudan imalatçılardan temin etmekteyiz. Çalışma sürecinde parçaları temizliyor, gerekli yerlerinde delik açıyor, metal işi yapıyor, parlatıyor (cilalama yapıyor), amaca göre uyarlıyor ve montaj için hazır duruma getiriyoruz. Her bir parçanın kendine özgü imajını koruyabilmesi ve doğru açıları elde etmek için montaj işlemi de tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır. Montajı tamamlanmış her bir Depar Home  Lambası diğer elektrik elemanlarıyla birleştirilmeye hazır hale getirilmektedir. 

Bu elemanlardan bazıları (örneğin Dimmer  Işık Anahtarı) Depar Home Lambaları için özellikle hazırlanmış ve mühendislik işlemlerinden geçmiştir. Yukarıda belirtildiği gibi, Depar Home Lambalarının  tasarımın da asıl yenilikçi ve benzersiz eleman – lambaları açma kapatma işlemini üstlenen dimmer ışık anahtarıdır. Bu anahtar kullanımı – tasarımı %100 otantik ve eğlenceli kılmaktadır. Tasarımın özgün rustik görünümünden ödün vermeden yüksek standartlı ürünler sunma kapasitesini yetenekleri ile birleştirmesi Depar Home Lambalar şirketin büyüleyici özelliklerinden biridir.

 Çevreye duyarlı ürünler üretmek için biz ekstra çaba göstermekteyiz. Size uzun seneler eşlik edecek verimli, mutlu ve özgün el yapımı olan ürünleri tasarlamak bizim üretim politikamızın merkezinde durmaktadır.

 Her bir lamba yüksek kaliteli parçalardan oluşmaktadır. Kablolar ısıya dayanıklı ve yalıtımlıdır.

Depar Home Lambalarını  standart  tasarımlarının yanı sıra , İç mimar  ve Mimarlarının özel ihtiyaçlarına göre de özel tasarımlar  yapmaktayız. 

Sitemizde “Katalog” bölümüne göz atarak yaptığımız iç mekan aydınlatma projelerimizden bir kaçının örneğini görebilirsiniz. Zamanınız ve ilginiz için teşekkür ederiz. 

Depar Home Lambalarının şahsınıza ve ihtiyaçlarınıza uyacağını umarız.

Bizim distribütörlüğümüzü üstlenen kıymetli dostlarımız var ki, onlar dilimizin dönebileceği kadar güzel sözleri hak ediyorlar. Depar Home Lambalarını evi  veya iş yeri için tercih eden herkese derin şükranlarımızı ifade eder ve Depar Home Lambalarını daha uzun seneler boyunca tasarlamayı ve üretmeyi umarız.

Keyfini çıkarın.

Depar Home © 2018
Altyapı: OpenCart-TR